Форум для подростков

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для подростков » Твои интересы » Який ноутбук вибрати?


Який ноутбук вибрати?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт! Потрібен новий лептоп. Не можу лише визначитись, який обирати.. Хтось купував собі недавно? Може поділитесь досвідом? Який ноутбук порадите розглядати для покупки?

0

2

Це залежить від того, для якої мети вам потрібен ноутбук. Якщо вам потрібен для офісної роботи, то я б порадив Dell XPS 13. А якщо вам потрібен для гри на високих налаштуваннях, то я б порадив Asus ROG Zephyrus.

0

3

Defo написал(а):

Це залежить від того, для якої мети вам потрібен ноутбук. Якщо вам потрібен для офісної роботи, то я б порадив Dell XPS 13. А якщо вам потрібен для гри на високих налаштуваннях, то я б порадив Asus ROG Zephyrus.

Дякую за пораду, але мені потрібен ноутбук, який буде підходити для роботи з програмами для редагування фото та відео. Якщо такий можете порадити, буду вдячний.

0

4

Як вам ноутбук Dell XPS 15, який має потужний процесор і здатний швидко обробляти складні фото та відео? Також я б глянув на ноутбук Apple MacBook Pro, який також є потужним і надійним для роботи з різноманітними програмами. Я рекомендую звернутися до інтернет-магазину Ringoo. Тут ви зможете знайти великий вибір ноутбуків https://ringoo.ua/elektronika/noutbuki для роботи з програмами для редагування фото та відео. У них ви також зможете отримати професійні поради від спеціалістів, які допоможуть вам обрати саме той ноутбук, який підійде для ваших потреб. Зверніть увагу на характеристики ноутбука, такі як процесор, оперативна пам'ять і об'єм жорсткого диска, щоб забезпечити максимальну продуктивність для вашої роботи.
https://skr.sh/i/050323/t0psT9Wx.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2005-03-2023%2017:21:50.jpg

0


Вы здесь » Форум для подростков » Твои интересы » Який ноутбук вибрати?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz